שיפוץ מטבחים

כמו שאומר הפתגם הישן, המטבח הוא לב הבית. מטבח מעוצב ויפה יכול ליצור אווירה מסבירת פנים לאורחים, ליצור זיכרונות משפחתיים, ובאופן כללי להוות מרכז לכל הבית. משפחות רבות מבלות זמן רב בערב במטבח בהכנת ואכילת ארוחת הערב יחד. 

שיפוץ המטבח שלכם אולי נראה כמו חלום רחוק, אבל עם צוות המקצוענים שלנו, ​​זה יכול להיות מהיר ןמקצועי. אנו מבטיחים חוויה נטולת מתח, בה תהיו מעורבים בכל שלב. השירות שלנו מקיף, החל מהעיצוב ועד השלמתו. 

עיצוב

בילינו שנים רבות בשכלול תהליך העיצוב שלנו בכדי לייעל אותו לטעמכם. מהרגע שאתם נכנסים לדלתנו, יועצי השיפוץ והעיצוב המיומנים שלנו ייקחו אתכם תחת חסותם וידאגו שהחלום שלכם יהפוך למציאות. אנו דואגים שהפרויקט שלכם יישאר במסלול כל הזמן על ידי ביצוע השלבים הנכונים:

  • מדידה
  • מערך
  • תכנון תקציב
  • אספקה

אנו מתגאים בעמידה בכל המגמות המודרניות. יש לנו, עם זאת, מספר סגנונות קלאסיים למי שאוהב מראה של עולם ישן. מעיצוב מסורתי בגימור עץ ועד לעיצוב מלוטש מודרני בגימור שחור מבריק, יש לנו סגנון לכל טעם. 

 

ארונות מטבח

ארונות המטבח שלנו הם באיכות הטובה ביותר. הם לא מתעקמים או נעשים מעוותים עם הגיל. אנו יכולים לספק כל ארון, בכל סגנון, מעץ עם פורניר מבריק, ועד פורניר אלומיניום, וכלה בדלתות מעץ מלא. פשוט שאלו, ואנחנו ניצור את זה בשבילכם. אנו מקבלים את הארונות שלנו ממגוון ספקים בינלאומיים, כמו גם מחנויות אומנות קטנות ומקומיות.

משטחי עבודה

אנו מספקים מגוון רחב של משטחי שולחן בחומרים שונים. ניתן לבחור צבעים ומרקמים וכך גם החומר כמו גרניט ואבנים טבעיות, משטחי קוורץ הכוללים אבן קיסר, אבן סיל, זידואק ומשטח מוצק כמו קוריאן. קיימות גם אפשרויות פופולריות כגון עץ, נירוסטה, זכוכית, בטון ומשטחים מיוחדים אחרים.

 

מכשירים

אנו מחזיקים במלאי או יכולים למצוא את כל המותגים ואת כל הדגמים. ניתן להתקין את כל כיורי המטבח וברזי המטבח והדגמים בהתאם לרצונכם.

אריחים

ניתן להשיג את כל סוגי האריחים במגוון טווחי מחירים. זה כולל כל אריחי חרסינה, קרמיקה, זכוכית, אבן, עור, עץ ומתכת.

השירות שלנו הוא ללא תחרות

רמת השירות שלנו, האיכות, פתרון הבעיות, כישורי ניהול הפרויקטים והאחריות משאירים רבים מהמתחרים שלנו באבק.

כל הזכויות שמורות ל- http://kablan-net.co.il/